Apel porządkowy

W dniu 10 października 2019 odbył się w naszej szkole apel porządkowy dla klas IV-VIII. Pani Dyrektor Anetta Gulbertowicz m.in. poinformowała uczniów, że:

  • w dniu 14 października 2019 nie będzie zajęć lekcyjnych, odbędzie się natomiast uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie w tym dniu przychodzą do szkoły w budynku przy ul. Szkolnej 20 w stroju galowym na godzinę 9.30 (autobus z Kadyn 9.15, z Nowinki 9.30), zakończenie uroczystości zaplanowane jest na godz. 11.00 (autobus do Kadyn 11.20, do Nowinki 11.10). Pani Dyrektor przypomniała uczniom o obowiązku dobrego zachowania się  podczas uroczystości, zachowania postawy na baczność podczas śpiewania hymnu narodowego i szkolnego.
  • Dzień 31 października 2019 również będzie dniem wolnym od zajęć edukacyjnych.
  • Podziękowała uczniom, którzy przeprowadzili w szkole akcję Młodzi Głosują: Kindze Urbanowicz, Wiktorii Rotter, Amelii, Oskarowi i Oliwierowi Sowińskim oraz Michałowi Lorbieckiemu.

Pani Zdzisława Stypułkowska wręczyła upominki uczniom, którzy wykazali się bardzo dobrą znajomością tabliczki mnożenia podczas  szkolnych obchodów  Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.

Pani Aneta  Szemplińska wręczyła nagrody uczniom za Szkolne Rozgrywki w Tenisa Stołowego, które odbyły się we wrześniu w naszej szkole.

Dodaj komentarz