Księga Zasłużonych Rodziców

Rok szkolny 2018/19

Podziękowania dla Rodziców

„Jest na świecie tyle rzeczy, za które nie można zapłacić żadnymi pieniędzmi, tylko radością, pamięcią i słowem: DZIĘKUJĘ!”

Te słowa pełne wdzięczności Dyrekcja Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Tolkmicku, Grono Pedagogiczne kieruje do Rodziców. W podziękowaniu za wielki dar serca, pomoc i zaangażowanie w życie szkoły. Dzięki ofiarności ludzi, czyniących dla naszej placówki nieskończenie wiele dobrego, skromnych, pomagających nam bez wielkich słów i rozgłosu, pięknieje nie tylko otoczenie, ale także nasze życie.

Podziękowania otrzymują:

  1. Anastazja Słomka
  2. Anita Gronkowska
  3. Marlena Ebertowska
  4. Lucyna Cymańska
  5. Sylwia Dolna – Tkacz
  6. Aleksandra i Wojciech Pogorzelscy
  7. Paweł Gabiec
  8. Marek Kamieniecki

Drodzy Rodzice!

Jesteście wizytówką naszej szkoły. Pomagacie nam dostrzegać jej potrzeby, które są równie istotne, ponieważ wpływa na to, co dla nas wszystkich jest najważniejsze czyli dobro dzieci. Każda Wasza ofiarność, bezinteresowna pomoc przy uroczystościach szkolnych jest wielkim wsparciem. Głęboko wierzymy, że współpraca między szkołą, a Rodzicami w dalszym ciągu będzie opierać się na wzajemnej życzliwości, pomocy i zrozumieniu.

Dyrekcja Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Tolkmicku oraz Grono Pedagogiczne