Nowy rok szkolny 2021/22

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele

Przed nami nowy rok szkolny 2021/ 2022  i nowe wyzwania.   Cieszymy się, że 1 września spotkamy się w szkole, gdzie znów zagości gwar i śmiech.

Życzymy wszystkim uczniom, aby czas spędzany w szkole był bezpieczny, radosny,  ale  i pracowity, bo wtedy  osiągnięcie wiele sukcesów.

Drodzy Rodzice, u progu nowego roku szkolnego życzymy Wam cierpliwości i spokoju oraz wielu powodów  do zadowolenia.  Jak każdego roku liczymy na owocną współpracę i wspieranie  naszych przedsięwzięć.

Szanowni Państwo, z ogromną radością informujemy, że nasza szkoła zajęła I miejsce w gminie Tolkmicko                            w wynikach egzaminu ósmoklasisty- maj 2021. Mimo tak trudnych warunków nauczania w minionym roku szkolnym, jesteśmy dumni z tego, że możemy przeżywać chwile tryumfu. Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za wytężoną pracę, która przyniosła nam radość i powód do dumy.

Najwyższe wyniki z egzaminu ósmoklasisty uzyskali:

język polski

8.  Szargiej Przemysław- 76 %
  9.  Chatyton Wiktoria – 67 %
  10.  Załucka Aleksandra- 67 %

Gratulacje !!!  Mamy nadzieję, że te wyniki będą inspiracją do  pracy  dla tegorocznych ósmoklasistów.

Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego Anetta Gulbertowicz , Wicedyrektor- Renata Rzepnicka  oraz Grono                    Pedagogiczne