Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2021/22

Dnia 1 września 2021 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystym apelu z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2021/22. Apel poprowadziła Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Aniela Podborowska. Wystąpił poczet sztandarowy w nowym składzie: Oliwia Cymańska, Alex Andryszczyk i Patrycja Niewiadomska oraz poczet flagowy również w nowym składzie: Judyta Gabiec, Igor Mnich i Julia Ciszewska.

Po wprowadzeniu sztandaru, odśpiewaniu hymnu państwowego oraz wciągnięciu flagi państwowej na maszt, zabrała głos Pani Dyrektor Anetta Gulbertowicz, przedstawiła uczniom wychowawców i nauczycieli, którzy będą uczyli poszczególnych przedmiotów w bieżącym roku szkolnym. Życzyła uczniom, by rok szkolny 2021/2022 był czasem zdobywania wiedzy i umiejętności, pielęgnowania przyjaźni i współdziałania w grupie. Zwróciła również uwagę na konieczność przestrzegania zasad, które pozwolą wszystkim bezpiecznie funkcjonować w szkole w czasie pandemii.

 

 

Dodaj komentarz