Sport

W poniedziałki i wtorki odbywają się w szkole zajęcia SKS w godz. 14.00 – 15.00.

Szkolne Rozgrywki w Piłkę Koszykową

W dniach 18 – 29.03 2019 r. odbyły się w naszej szkole Szkolne Rozgrywki w Piłkę Koszykową.

Organizatorem rozgrywek oraz sędzią głównym była pani Aneta Szemplińska.

W rozgrywkach wzięły udział drużyny dziewcząt i chłopców z klas IV – VIII. Uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy w kategorii młodszych i starszych.

Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”.

Po emocjonującej sportowej rywalizacji klasyfikacja finałowa jest następująca:

Grupa starsza

Dziewczęta                                                                      Chłopcy

I miejsce             kl. VII                                                    kl. VIII

II miejsce            kl. VIII                                                  kl. VII

III miejsce          kl. VI A                                                  kl. VI B

IV miejsce          kl. VI B                                                  kl. VI A

Grupa młodsza

I miejsce             kl. V B                                                   kl. VA

II miejsce            kl. VA                                                    kl. VB

III miejsce          kl. IV B                                                  kl. IVA

IV miejsce          kl. IV A                                                 kl.  IV B

 

Jednocześnie w trakcie rozgrywek trwał konkurs na najlepszego strzelca. Klasyfikacja w konkursie jest następująca:

Lista najlepszych strzelców w Szkolnych Rozgrywkach w Piłkę Koszykową 2019

 

 

      Chłopcy                                                                Dziewczyny

 

 

  1. Filip Ogłodziński 48p.                        1. Oliwia Tuzimek                   50p.

 

  1. Franciszek Zamojcin 28p.                   Oliwia Cymańska             

     

  1. Hubert Jurczak 20p.                            2. Roksana Podlecka               48p.

                                                             

  1. Wiktor Szwarc 16p.                               3. Amelia Sowińska                 38p.
  2. Martyna Pacek 32p.

 

  1. Ignacy Klamer 14p.                                5. Aniela Podborowska           26p.

    6. Marcel Siekierko                                                                                                                                                                                                                                                                  6. Zuzanna Legiewicz             22p.                                                                        

  1. Sebastian Mnich 13p.                            7. Klaudia Jaworska               20p.
  2. Aleks Brzeziński 12p.                             8. Julia Ciszewska                  16p.
  3. Jakub Pogorzelski 10p.                        9. Magdalena Burcewicz       14p.

    10.Michał Lorbiecki                                      10. Weronika Miszkowicz                                                                                                                                                                                Wiktoria Brodzińska 12p.

  1. Oskar Sowiński 8p.                                 11. Aleksandra Załucka          10p.  

    Oliwier Sowiński                                                           Oliwia Tkacz

  1. Krystian Wieleński 6p.                           12. Justyna Kot                         8p.

      Daniel Kamiński               14p.                           Wiktoria Jarząb

     Karol Prusecki                                                        Oliwia Grabowska

  1. Wojciech Figa 5p.                                             Patrycja Niewiadomska
  2. Aleks Brzeziński 4p.                                  13. Kinga Urbanowicz                       6p.        

     Wojciech Brodziński                                                    Matylda Małysko

      Dawid Łuszczykiewicz                                    14. Alicja Brzezicka                   4p.

  1. Krzysztof Brzezicki 3p.                                          Nikola Gajewska
  2. Bartosz Wiliński 2p.                                                Emilia Daczkowska

       Jakub Sangowski                                                       Nienierza Maja

       Sebastian Hirko                                                  15. Nikola Stelmaszew               2p.

       Mateusz Chojnowski                                                Justyna Jaworska

       Igor Mnich                                                                   Wiktoria Szandrowska

       Jakub Rudak                                                                Wiktoria Wielesik

       Mateusz Wiliński                                                       Lena Sokulska

       Kamil Wronkowski                                                   Magdalena Waśkowska

       Konrad Staszewski                                                    Justyna Guzy

       Jakub Popiołek

 

konspekt kosz (1)

Rozgrywki w unihokeja

W dniach 8-10.01.2019r. odbyły się Szkolne Rozgrywki w Unihokeja grup dziewcząt i chłopców.

Organizatorem rozgrywek oraz sędzią głównym była pani Aneta Szemplińska. Sędziami pomocniczymi wspierającymi tegoroczne rozgrywki, byli uczniowie III klasy Gimnazjum Wiktor Kaczorowski oraz Jakub Bieliński, którym bardzo dziękujemy za pomoc!

W rozgrywkach wzięły udział drużyny dziewcząt i chłopców z klas IV – VIII.

Mecze rozgrywane były systemem „pucharowym”.

Po emocjonującej sportowej rywalizacji klasyfikacja finałowa jest następująca:

                               Dziewczęta                                                  Chłopcy                                                     

I miejsce                   kl. VII                                                         kl.VIII    

II miejsce                  kl. VIA                                                        kl.VII         

III miejsce                kl. VIII                                                        kl.VI A                                         

IV miejsce                 V B                                                                kl.V A    

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów sportowych!!!

Powiatowe Rozgrywki w Piłkę Koszykową

W dniu 3 grudnia odbył się finał Powiatowych Rozgrywek w Piłkę Koszykową w Pasłęku.
Drużyna z naszej szkoły w składzie: Franciszek Zamojcin, Filip Ogłodziński, Sebastian Mnich, Wojciech Kot, Kacper Woźny, Sebastian Waśkowski, Wiktor Kaczorowski, Jakub Bieliński zajęła IV miejsce. W rozgrywkach uczestniczyło 9 drużyn z powiatu elbląskiego.

Gratulujemy!!!

dav
dav

Rozgrywki w Piłkę Siatkową o Puchar Dyrektora Szkoły

W dniach 24.10.2018r. – 24.11.2018r. odbyły się Szkolne Rozgrywki w Piłkę Siatkową o Puchar Dyrektora Szkoły.

Organizatorem rozgrywek oraz sędzią głównym była pani Aneta Szemplińska. Sędziami pomocniczymi wspierającymi tegoroczne rozgrywki, byli uczniowie III klasy Gimnazjum Wiktor Kaczorowski oraz Jakub Bieliński, którym bardzo dziękujemy za pomoc!

W rozgrywkach wzięły udział drużyny dziewcząt i chłopców z klas IV – VIII.

Mecze rozgrywane były systemem „pucharowym”.

Po emocjonującej sportowej rywalizacji klasyfikacja finałowa jest następująca:

Dziewczęta                                                                        Chłopcy

I miejsce     kl. VIII                                                               kl. VIII

II miejsce   kl. VII                                                                 kl. VII

III miejsce  kl. VI B                                                              kl. VI B

IV miejsce  kl. VI A                                                               kl. VI A

V miejsce   kl. V B                                                                kl. V B

V miejsce   kl. V A                                                                kl. V A

VI miejsce  kl. IV A                                                              kl. IV B

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów sportowych!!!

Powiatowe Zawody w Tenisie Stołowym

Dnia 20.11.2018 r. w Gronowie Górnym odbyły się Powiatowe Zawody w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.
Zawody odbywały się w rocznikach 2003-2005 oraz 2005 i młodsi.
Naszą szkołę reprezentowali:
grupa starsza – Amelia Sowińska, Zuzanna Depka oraz Oliwier Sowiński, Oskar Sowiński.
grupa młodsza – Roksana Podlecka, Weronika Miszkowicz oraz Jakub Pogorzelski, Mateusz Wiliński.

 Powiatowe Rozgrywki w Piłkę Ręczną

W dniu 18 października odbyły się Powiatowe Rozgrywki w Piłkę Ręczną.

W murach naszej szkoły gościliśmy cztery drużyny z powiatu elbląskiego :

drużynę ze szkoły w  Nowakowie, Gronowie Elbląskim, Pogrodziu oraz Młynarach.

Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”.

Po wyrównanym meczu finałowym z drużyną z Nowakowa, z wynikiem 5:4  zajęliśmy ostatecznie

drugie miejsce!

Gratulujemy naszej drużynie, która grała w składzie:

Filip Ogłodziński, Franciszek Zamojcin, Wojciech Kot, Sebastian Mnich, Łukasz Rzymski, Sebastian Waśkowski, Jakub Bieliński, Wiktor Kaczorowski, Kacper Woźny, Patryk Kokłowski.

Oczywiście pod czujnym okiem trenerów pana Marcina Godlewskiego i pani Anety Szemplińskiej.

Życzymy powodzenia w kolejnych rozgrywkach!!!

 

 

Szkolne Rozgrywki w Tenisa Stołowego 2018

Zakończyliśmy Szkolne Rozgrywki w Tenisa Stołowego 2018. Mecze rozgrywane były w kategoriach dziewcząt i chłopców.
Po bardzo wyrównanej rywalizacji klasyfikacja jest następująca:
I miejsce   Amelia Sowińska kl. VII                                                                            I miejsce    Oliwier Sowiński kl. VII
II miejsce  Roksana Podlecka kl. VB                                                                          II miejsce    Oskar Sowiński kl. VII
III miejsce Nikola Gajewska kl. VIB                                                                            III miejsce  Jakub Pogorzelskii kl. VB
IV miejsce Wiktoria Szndrowska kl.VIA                                                                    IV miejsce  Bartosz Chojnowski kl. VIB
Sponsorem nagród w rozgrywkach jest Przewodniczący Sejmiku Województwa Warmińsko – Mazurskiego pan Jan Bobek, któremu pragniemy gorąco podziękować za wsparcie finansowe oraz pomoc w propagowaniu sportu wśród dzieci i młodzieży szkolnej.
Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom i organizatorom i do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym!!!

Szkolne Rozgrywki w Piłkę Koszykową

Na przełomie marca i kwietnia 2018r. odbyły się w naszej szkole
Szkolne Rozgrywki w Piłkę Koszykową.
Organizatorem rozgrywek oraz sędzią głównym była pani Aneta Szemplińska.
W rozgrywkach wzięły udział drużyny dziewcząt i chłopców z klas IV – VII
Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”.
Po emocjonującej sportowej rywalizacji klasyfikacja finałowa jest następująca:
Dziewczęta                                                        Chłopcy
I miejsce              kl. VI                                                      kl. VII
II miejsce            kl. VII                                                     kl. VI
III miejsce          kl. V A                                                     kl. V A
IV miejsce          kl. V B                                                     kl. V B
V miejsce           kl. IV B                                                    kl. IV A
VI miejsce          kl. IV A                                                    kl. IV B
Jednocześnie w trakcie rozgrywek trwał konkurs na najlepszego strzelca. Klasyfikacja w konkursie jest następująca:
Lista najlepszych strzelców w Szkolnych Rozgrywkach w Piłkę Koszykową 2018:
Chłopcy                                                                      Dziewczęta   
1.Franciszek Zamojcin      113p.                                  1. Oliwia Tuzimek                 185p.
2. Oskar Sowiński               50p.                                   2. Alicja Brzezicka                138p.
 3. Aleks Brzeziński             48p.                                    3. Amelia Sowińska                94p.
4. Sebastian Mnich             47p.                                    4. Julia Synowicz                    70p.
                                                                                             Martyna Pacek
5. Jakub Chmielewski         42p.                                   5. Magda Burcewicz               58p.
                                                                                            6. Lena Sokulska                    54p.
6.Oliwier Sowiński              30p.                                   7. Klaudia Jaworska             52p.
7.Dorian Nienierza              29p.                                   8. Weronika Miszkowicz      48p.
8.Marcel Siekierko              21p.                                   9. Karolina Synowicz            32p.
  Michał Lorbiecki                                                         10.Roksana Podlecka              30p.
                                                                                          Kinga Lender
9. Krzysztof Brzezicki         20p.                                 11. Zuzanna Zuchniewska      28p.
   Ignacy Klamer                                                            12. Nikola Gajewska                26p.
10.Wojciech Kot                  18p.                                  13. Oliwia Cymańska               24p.
11.Wojciech Figa                 14p.                                   14. Zuzanna Legiewicz             22p.
  Bartosz Chojnowski                                                   15. Justyna Kot                         16p.
12.Marek Mostowiec           13p.                                 16. Wiktoria Wielesik               12p.
13.Paweł Kapusta               12p.                                   17. Aleksandra Załucka           10p.
   Krystian Wieleński                                                       Justyna Jaworska               10p.
14.Filip Jankowski              10p.                                 18. Matylda Małysko                 8p.
   Hubert Jurczak                                                          19. Wiktoria Treder                   2p.
15.Bartosz Hirko                  8p.
16.Robert Rudak                  7p.
17.Sebastian Hirko               6p.
   Dawid Łuszczykiewicz
   Jakub Popiołek
18.Miłosz Chojnowski            4p.
   Michał Gałązka
19. Michał Różański             2p.
    Kacper Dutkiewicz
    Jakub Pogorzelski
    Aleks Andryszczyk
Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów sportowych!!!

 

 

Rozgrywki w Unihokeja

W dniach 9-10.01.2018r. zostały rozegrane w naszej szkole Szkolne Rozgrywki w Unihokeja. W zawodach wzięły udział drużyny dziewcząt i chłopców z klas IV -VII.
Mecze rozgrywane były systemem pucharowym. Po wyrównanej walce klasyfikacja jest następująca:

Chłopcy                                                   Dziewczyny

I miejsce                   kl. VII                                                            kl. VI
II miejsce                  kl. VI                                                             kl. VA
III miejsce                 kl. VB                                                            kl. VB
IV miejsce                kl. VA                                                            kl. VII
V miejsce                 kl. IVA                                                           kl. IVB
VI miejsce                kl. IVB                                                           kl. IVA

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!!!

 

 

 

 

W dniach 06.11.2017r. – 24.11.2017r. odbyły się  Szkolne Rozgrywki w Piłkę Siatkową o Puchar Dyrektora Szkoły.

Organizatorem rozgrywek oraz sędzią głównym była pani Aneta Szemplińska.

W rozgrywkach wzięły udział drużyny dziewcząt i chłopców z klas IV – VII.

Mecze rozgrywane były systemem „pucharowym”.

Po emocjonującej sportowej rywalizacji klasyfikacja finałowa jest następująca:

 Dziewczęta                                            Chłopcy

I miejsce              kl. VI                                                        kl. VI

II miejsce            kl. VII                                                       kl. VII

III miejsce          kl. V A                                                      kl. V B

IV miejsce          kl. V B                                                     kl. V A

V miejsce          kl. IV B                                                     kl. IV B

VI miejsce          kl. IV A                                                    kl. IV A

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów sportowych!!!

 

 

 

 

W dniach 10-12.01.2017r. odbyły się  Szkolne Rozgrywki w Unihockeja grupy dziewcząt i chłopców. O zwycięstwo walczyło osiem drużyn w dwóch kategoriach. Po rozegraniu wszystkich meczy klasyfikacja jest następująca:

DZIEWCZYNY                                       CHŁOPCY

I miejsce     kl. V                                          I miejsce     kl. V
II miejsce    kl. VI                                         II miejsce    kl. VI
III miejsce   kl. IVa                                        III miejsce   kl. IVa
IV miejsce    kl. IVb                                        IV miejsce    kl. IVb

Gratulujemy i życzymy powodzenia podczas następnych rozgrywek!

 

 

W dniach 24.10.2016r. – 15.11.2016r. odbyły się w naszej szkole Szkolne Rozgrywki w Piłkę Siatkową o Puchar Dyrektora Szkoły.

Organizatorem rozgrywek oraz sędzią głównym była pani Aneta Szemplińska.

W rozgrywkach wzięły udział drużyny dziewcząt i chłopców z klas IV – VI.

Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”.

Po emocjonującej sportowej rywalizacji klasyfikacja finałowa jest następująca:

 

    Dziewczęta                                             Chłopcy

 

I miejsce              kl. V                                                        kl. VI

II miejsce            kl. VI                                                       kl. V

III miejsce          kl. IV B                                                    kl. IV B

IV miejsce          kl. IV A                                                    kl. IV A

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów sportowych!!!

imag1377 imag1380 imag1381 imag1385 imag1386 imag1389 imag1390 imag1393-1 imag1394 imag1396 imag1398 imag1399

 

W dniu 04.11.2016r. drużyna chłopców z naszej szkoły przygotowana przez panią Anetę Szemplińską,  wzięła udział w Powiatowych Rozgrywkach w Piłkę Koszykową w Pasłęku, zdobywając tam IV miejsce. Gratulujemy!!!

W skład drużyny weszli uczniowie klasy V i VI:

Filip Ogłodziński, Szymon Charyton, Jakub Popiołek, Ignacy Klamer, Wojciech Kot, Bartosz Wiliński, Franciszek Zamojcin, Szymon Płyta, Oliwier Sowiński, Oskar Sowiński, Marek Mostowiec, Michał Lorbiecki.

imag1376

 

W dniu 04.10.2016r. drużyna chłopców z naszej szkoły przygotowana przez panią Anetę Szemplińską, w składzie:

Filip Ogłodziński, Sebastian Mnich, Jakub Popiołek, Ignacy Klamer, Wojciech Kot, Bartosz Wiliński, Franciszek Zamojcin, Szymon Płyta, Oliwier Sowiński, Oskar Sowiński, Marek Mostowiec, wzięła udział w Powiatowych Rozgrywkach w Piłkę Ręczną w Nowakowie, zdobywając tam III miejsce. Gratulujemy!!!

img_20161004_1140581 img_20161004_1141201 img_20161004_1140491 img_20161004_1141341 img_20161004_1141431