Zakończenie roku szkolnego 2018/19

W dniu 19 czerwca 2019 roku odbyło się zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019. W tym roku były się dwie uroczystości: dla klas I-III w budynku przy ul. Szpitalnej  oraz dla klas IV-VIII przy ul. Szkolnej 20. Apel dla młodszych uczniów rozpoczęła Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Lena Sokulska o godz. 8.00.Podczas apelu, Panie Dyrektorki Anetta Gulbertowicz i Renata Rzepnicka wręczyły świadectwa z wyróżnieniem oraz kupony do EMPIKu (ufundowane przez Radę Rodziców) uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce i wyróżniali się bardzo dobrym lub wzorowym zachowaniem.

Na koniec uroczystości Pani Dyrektor Anetta Gulbrtowicz życzyła wszystkim wspaniałych i bezpiecznych wakacji.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego dla uczniów starszych rozpoczęła się o godzinie 9.30. Po rozdaniu świadectw i upominków przez Panie Dyrektorki dla uczniów wyróżniających się nastąpiła ceremonia przekazania sztandaru nowemu Pocztowi Sztandarowemu w składzie: Nikola Gajewska, Jan Szymański i Aleksandra Załucka. Uczniowie przejmując sztandar szkoły obiecali sumiennie wypełniać swoje obowiązki i godnie reprezentować szkołę.

Następnie rozdane zostały świadectwa uczniom klas 8, którzy pożegnali całą społeczność szkolną, podziękowali swoim nauczycielom za ich pracę wręczając każdemu symboliczną różę. Pani Dyrektor Anetta Gulbertowicz życzyła im wszystkiego najlepszego podczas kolejnego etapu nauki, wszystkim życzyła, tak jak wcześniej wspaniałych, udanych i bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia 2 września!!!

 

Dodaj komentarz