Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 i pożegnanie absolwentów

25 czerwca 2021 r. zakończył się rok szkolny. Rok , który wymagał od wszystkich ogromnego zaangażowania i wspierania się nawzajem. Mając na uwadze obowiązujące ograniczenia związane z panującą pandemią, na uroczystości zakończenia roku szkolnego spotkaliśmy się w innej rzeczywistości, bez udziału osób z zewnątrz.  Każda klasa kameralnie pożegnała się z wychowawcą o wyznaczonej godzinie.  Centralną uroczystością w naszej szkole jest zawsze pożegnanie klas ósmych. Uroczystość tę łączymy z przekazaniem sztandaru szkoły, wyróżnieniem uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, wręczeniem nagród Burmistrza, wręczeniem listów gratulacyjnych i podziękowań rodzicom. Było bardzo uroczyście, miło i wzruszająco. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim uczniom, nauczycielom, a także rodzicom, którzy wspierali szkołę. Przekazała wszystkim życzenia udanego wypoczynku oraz bezpiecznego powrotu do szkoły. Uczniom klas ósmych – naszym ABSOLWENTOM – życzymy spełnienia marzeń, dostania się do wybranych szkół i wspaniałych wakacji.

Dodaj komentarz