Strona główna
Aktualności
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 w klasach I - III
3Tegoroczne uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas I–III miało wyjątkowy charakter. Był to czas podsumowań, radości z osiągniętych sukcesów, ale także wzruszających pożegnań. Podczas uroczystości, w imieniu Pana Burmistrza, Pani Joanna Charyton wręczyła Nagrody Burmistrza uczniom, którzy wyróżnili się swoimi osiągnięciami, zaangażowaniem i wzorową postawą. Nie zabrakło również słów wdzięczności. Dyrekcja szkoły oraz wychowawcy klas III złożyli serdeczne podziękowania Rodzicom uczniów klas trzecich za wieloletnią współpracę, zaangażowanie i wsparcie okazywane na każdym etapie edukacji ich dzieci. Wyrazy wdzięczności skierowano także do Przyjaciół Szkoły za życzliwość i pomoc w realizacji wielu szkolnych inicjatyw. Szczególnie ciepło pożegnaliśmy uczniów klas III, dla których był to ostatni dzień nauki w budynku przy ulicy Szpitalnej 6. To właśnie tutaj stawiali pierwsze sz
Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu w roku szkolnym 2025/2026 z klas I-III
Kl. I ,,A”
1. Brzeski Aleksander
2. Gabiec Leon
3. Golec Zuzanna
4. Michaliszyn Szymon
5. Samson Marcel
6. Tadra Liliana
Kl. I ,,B”
1. Lewko Jan
2. Pijewski Szymon
3. Płyta Filip
4. Stomska Barbara
5. Ściseł Zofia
Kl. II
1. Godlewska Helena
Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu w roku szkolnym 2025/2026 z klas 4-8
Klasa 4
Imię i nazwisko
Średnia ocen
zachowanie
Antoni Różeński
5,70
wzorowe
Franciszek Nowicki
5,60
wzorowe
Szymon Wielesik
5,50
wzorowe
Pola Różeńska
5,30
wzorowe
Miłosz Sidor
5,30
wzorowe
Zofia Hyra
5,20
wzorowe
Karolina Machcińska
5,10
wzorowe
Adam Zagaja
5,10
bardzo dobre
Wycieczka tramwajem wodnym do Krynicy Morskiej
16W dniu 25 czerwca uczniowie klas II a, VII b oraz VIII w ramach Dnia z Wychowawcą wybrali się tramwajem wodnym do Krynicy Morskiej. Wycieczka była doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu, integracji oraz podziwiania uroków Zalewu Wiślanego. Po dotarciu na miejsce uczniowie spacerowali po nadmorskiej miejscowości, korzystali z pięknej pogody i cieszyli się ostatnimi chwilami wspólnie spędzonymi przed wakacjami. Wyjazd przebiegł w miłej atmosferze i dostarczył wszystkim wielu pozytywnych wrażeń.
Wycieczka do Kadyn. Cudze chwalicie…
19Uczniowie klas 1a i 1b odbyli wycieczkę do pobliskich Kadyn.
Czekało na nas tu wiele atrakcji:
-
Warsztaty ceramiczne, gdzie najpierw pokazano nam, co i jak robić z gliną, a następnie każdy mógł wykazać się swoimi umiejętnościami i tak powstały kotki, pieski, kubki, aniołki,… Na zakończenie roku szkolnego otrzymamy już wypalone w piecu prace.
-
Bezpieczne wakacje – spotkanie z naszym dzielnicowym
22.06.2026 r. w klasach IV - VIII odbyło się spotkanie z naszym dzielnicowym. Tematem rozmowy były przede wszystkim zasady bezpiecznego spędzania wakacji. Uczniowie zostali przypomniani o konieczności zachowania ostrożności podczas wypoczynku nad wodą, w górach, na drodze oraz podczas korzystania z Internetu.
Próbna ewakuacja w szkole
W dniu 19 czerwca 2026 r. w obu budynkach naszej szkoły została przeprowadzona próbna ewakuacja. Celem ćwiczeń było doskonalenie procedur bezpieczeństwa oraz przygotowanie społeczności szkolnej do właściwego reagowania w sytuacjach wymagających szybkiego i sprawnego opuszczenia budynku. Ewakuacja przebiegła wzorowo, w atmosferze spokoju, odpowiedzialności i pełnego zaangażowania wszystkich uczestników. Nad jej prawidłowym przebiegiem czuwały Pani Dyrektor Anetta Gulbertowicz oraz Pani Wicedyrektor Renata Rzepnicka.
Spotkanie z wiolonczelistką
Spotkanie z wiolonczelistką
Opracowała:
K. Urbaniak
Bajkowy przemarsz ulicami Tolkmicka
6Bajkowy przemarsz ulicami Tolkmicka.
Podsumowanie projektu "Zaczytane przedszkolniaki i szkolniaki".
Opracowała:
K. Urbaniak
Dzień Rodziny w klasie 2
Dzień Rodziny w klasie 2.
Opracowała:
K. Urbaniak
Bezpieczne wakacje – spotkanie z Funkcjonariuszami Policji Rewiru IV Dzielnicowych w Tolkmicku
416.06.2026 r. w klasach I – III odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami Policji poświęcone zasadom bezpiecznego spędzania wakacji. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w przygotowanych scenkach, podczas których ćwiczyli prawidłowe wzywanie pomocy w sytuacjach zagrożenia. Policjanci omówili również tzw. bezpieczny znak, który może zostać wykorzystany przez dziecko w przypadku próby porwania lub innego niebezpieczeństwa. Spotkanie było cenną lekcją, która przypomniała uczniom, jak dbać o własne bezpieczeństwo podczas letniego wypoczynku. Serdecznie dziękujemy asp. Mateuszowi Sławińskiemu i asp. szt. Marcinowi Licy za poświęcony czas, zaangażowanie oraz przeprowadzenie wartościowego spotkania. Dziękujemy za przekazaną wiedzę, cenne wskazówki i profesjonalne podejście. Państwa praca i poświęcenie są niezwykle ważne dla bezpieczeństwa naszej społeczności.
Wycieczka do Wrocławia
41W dniach 10–12 czerwca uczniowie klas VIIa, VIIb i VIII wraz z wychowawcami oraz kilkorgiem uczniów z innych klas, uczestniczyli w trzydniowej wycieczce do Wrocławia. Program wyjazdu był bardzo bogaty i łączył zwiedzanie zabytków, poznawanie historii oraz udział w ciekawych zajęciach edukacyjnych.
Wycieczka klasy III B i IV do Warszawy
60Uczniowie klasy III „b” i klasy IV spędzili cztery niezwykłe dni w Warszawie. Był to czas pełen atrakcji, nowych doświadczeń, wspólnej zabawy i odkrywania najciekawszych miejsc stolicy. Pierwszego dnia rozpoczęliśmy zwiedzanie od pięknego Pałacu w Wilanowie, który zachwycił nas swoją architekturą i ogrodami. Następnie spacerowaliśmy po Starym Mieście w Warszawie, poznając historię stolicy i podziwiając jej zabytki. Dużo radości dostarczyły nam także warsztaty w Manufakturze Lizaków, podczas których mogliśmy zobaczyć, jak powstają słodkie przysmaki, a nawet stworzyć własne lizaki. Drugiego dnia odwiedziliśmy Pałac Prezydencki oraz uczestniczyliśmy w wyjątkowych warsztatach w Polskim Radio. Ich szczególną atrakcją było spotkanie z polskim aktorem Zbigniew Kozłowskim, który opowiedział nam o swojej pracy i wprowadził nas w fascynujący świat radia oraz sztuki aktorskiej. Zwiedziliśmy równ
Spotkanie w Urzędzie Miasta na warsztatach dotyczących segregacji śmieci
Spotkanie w Urzędzie Miasta na warsztatach dotyczących segregacji śmieci.
Opracowała:
K. Urbaniak
Bajkowy turniej klasy 2 i przedszkolaków
Bajkowy turniej klasy 2 i przedszkolaków.
Opracowała:
K. Urbaniak
Wojewódzki Finał Pucharu Tymbarku
2W dniach 25–27 maja drużyny chłopców z klas 1 i 2 oraz drużyna dziewcząt z klas 4 i 5 uczestniczyli w finale wojewódzkim Pucharu Tymbarku, który odbył się w Biskupcu. Podczas turnieju młodzi sportowcy mieli okazję rywalizować z drużynami z całego województwa, zdobywając cenne doświadczenie oraz przeżywając wiele sportowych emocji.
Wycieczka do Warszawy
27W dniach 2-3 czerwca klasa piąta uczestniczyła w wycieczce edukacyjnej do Warszawy.
Dzieci w podczas wycieczki zobaczyły:
Historyczny zespół miasta z Traktem Królewskim , Pałac Prezydencki, Uniwersytet Warszawski, Kościół Św. Krzyża (kościół jest wyjątkowym miejscem, spoczywa w nim bowiem serce Fryderyka Chopina oraz Stanisława Reymonta), PAN, Nowy Świat, pomnik małego powstańca, wjechały na 30 piętro Pałacu Kultury, aby podziwić panoramę Warszawy.
Bezpieczeństwo na dwóch kółkach
Przypominamy, że od 3 czerwca 2026 r. dzieci i młodzież do szesnastego roku życia mają obowiązek korzystania z kasku ochronnego podczas jazdy rowerem, hulajnogą elektryczną oraz urządzeniem transportu osobistego. Nowe przepisy mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa młodych uczestników ruchu drogowego. Zachęcamy wszystkich do odpowiedzialnej jazdy i dbania o własne bezpieczeństwo.
Godziny dzwonków
Sobota 27.06.2026Kalendarz
- brak danych
Galeria zdjęć
- brak danych