Tegoroczne uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas I–III miało wyjątkowy charakter. Był to czas podsumowań, radości z osiągniętych sukcesów, ale także wzruszających pożegnań. Podczas uroczystości, w imieniu Pana Burmistrza, Pani Joanna Charyton wręczyła Nagrody Burmistrza uczniom, którzy wyróżnili się swoimi osiągnięciami, zaangażowaniem i wzorową postawą. Nie zabrakło również słów wdzięczności. Dyrekcja szkoły oraz wychowawcy klas III złożyli serdeczne podziękowania Rodzicom uczniów klas trzecich za wieloletnią współpracę, zaangażowanie i wsparcie okazywane na każdym etapie edukacji ich dzieci. Wyrazy wdzięczności skierowano także do Przyjaciół Szkoły za życzliwość i pomoc w realizacji wielu szkolnych inicjatyw. Szczególnie ciepło pożegnaliśmy uczniów klas III, dla których był to ostatni dzień nauki w budynku przy ulicy Szpitalnej 6. To właśnie tutaj stawiali pierwsze szkolne kroki, zawierali przyjaźnie, zdobywali wiedzę i przeżywali wiele niezapomnianych chwil. Od września rozpoczną nowy etap swojej edukacyjnej przygody w kolejnym budynku naszej szkoły. Na zakończenie uczniowie klas III zaprezentowali piosenkę, która stała się symbolicznym pożegnaniem z miejscem, w którym rozpoczęła się ich szkolna przygoda. Nie zabrakło uśmiechów, ale i łez wzruszenia.
Wszystkim uczniom życzymy słonecznych, bezpiecznych i pełnych radości wakacji. Niech będzie to czas odpoczynku, nowych przygód i pięknych wspomnień. Do zobaczenia we wrześniu!
Serdeczne podziękowania kierujemy również do Rady Rodziców za ufundowanie nagród dla uczniów wyróżniających się w nauce oraz osiągających bardzo dobre lub wzorowe zachowanie. Dzięki Państwa wsparciu mogliśmy w wyjątkowy sposób docenić całoroczny wysiłek i osiągnięcia naszych uczniów.
Opracowała:
U. Staszewska
M. Chojnacka