Dnia 03.06.2026 r., w budynku klas IV-VIII odbył się apel porządkowy. Pani Dyrektor Anetta Gulbertowicz przypomniała uczniom o zbliżającej się przerwie związanej ze świętem Bożego Ciała. Poinformowała również, że zgodnie z Zarządzeniem Dyrektora Szkoły dzień 5 czerwca 2026 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno - wychowawczych. Podczas spotkania zachęcała uczniów do aktywnego i radosnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Szczególną uwagę zwróciła na bezpieczeństwo podczas jazdy na rowerze, hulajnodze i innych środkach transportu, przypominając o konieczności zakładania kasku. Rozmawiano także o właściwym zachowaniu w szkole, dbaniu o porządek oraz wzajemnym szacunku i odpowiedzialności za bezpieczeństwo swoje i innych. Na zakończenie Pani Dyrektor, w imieniu własnym oraz Pani Wicedyrektor Renaty Rzepnickiej, życzyła wszystkim uczniom pięknej pogody, wielu chwil radości oraz spokojnego, bezpiecznego wypoczynku w gronie rodziny i przyjaciół.
Opracowała:
U. Staszewska